Vyčio projektas

100 metų atkurtai Lietuvai – 100 naujai iškeltų Vyčio vėliavų Lietuvoje!
“Vyčio vėliavų projekto” metu “Scandagra” ir Benediktas Vanagas iškels net 100 Vyčio vėliavų partnerių kiemuose. Tai – įmonės dovana ūkininkams ir bendrovėms už nenutrūkstamą bendradarbiavimą, pastovumą, nuolatinį tobulėjimą, investavimą į savo ūkį bei rezultatų siekimą.

  • Lietuviškas Vytis – stiprybės, lyderystės ir atsidavimo simbolis, vienijantis tautą. Tai profesionalas, aiškiai žinantis savo tikslą ir jo siekiantis įrankių – žirgo, kalavijo, skydo – pagalba. Šis simbolis – tai aliuzija į kiekvieną lietuvį, į laiko patikrintas mūsų savybes.

  • Vyčio vėliava plevėsuoja ant Prezidentūros stogo, krepšinio sirgaliai ją išskleidžia palaikydami Lietuvos rinktinę, o lenktynininkas Benediktas Vanagas su lietuvišku Vyčiu pasaulį supažindino Dakare.

  • Visai netrukus keturios dešimtys Vyčio vėliavų iškils lojaliausių „Scandagros“ klientų kiemuose. Tai – įmonės dovana ūkininkams ir bendrovėms už nenutrūkstamą aštuonerių metų bendradarbiavimą, pastovumą, nuolatinį tobulėjimą, investavimą į savo ūkį bei rezultatų siekimą.

  • Atrinktųjų kiemuose „Scandagra“ paklos pamatus, įrengs stovą, o kiemų šeimininkams įteiks simbolinę vėliavą, kurią iškelti padės lenktynininkas B. Vanagas. Iškeltos vėliavos suguls į virtualų žemėlapį. Pirmajame projekto etape žemėlapyje matysis tik „Scandagros“ partnerių vėliavos. Projektui įsibėgėjus prie jų prisijungti ir savo turimos vėliavos koordinates pažymėti galės visi Vyčio vėliavų savininkai.

  • „Šis projektas – tai padėka partneriams, kurie kaip ir mes vertina abipusį pasitikėjimą, kurie investuoja į savo žemę, kurie drauge su mumis auga ir siekia aukščiausių rezultatų. Šia iniciatyva parodome, kad mūsų veikla – daugiau nei darbas, o ūkininkas mums – daugiau nei klientas,“- Vyčio vėliavų projektą pristato „Scandagra“ generalinis direktorius Marius Vasiliauskas.

Po dvejus metus trukusių kelionių po įvairius Lietuvos kraštus ir tūkstančių įveiktų kilometrų, planuojama, kad iki šių metų pabaigos Lietuvoje bus iškelta visas 100 Vyčio vėliavų mūsų partnerių ir bendrovių kiemuose.