Jie – stichijos herojai – žmonės, pašventę savo gyvenimą kovai.

Kova su stichijomis – Jų kasdiena. Jie dega aistra nugalėti, judėti į priekį, nesvarbu, kas grasina – vėjas, smėlis, lietus ar deginanti saulė. Jie – stichijos herojai – žmonės, pašventę savo gyvenimą kovai.

Rokas Milevičius, Scandagra ambasadorius – vandenų ir vėjų stichijose užgrūdintas, lietuvis, pirmasis plaukęs prestižinėje „The Ocean Race“ regatoje kartu su „Team Brunel“ komanda, Amber Saill kapitonas, aktyviai kovojantis už vandenyną be plastiko.

Benediktas Vanagas, ilgametis Scandagra ambasadorius – dykumų legenda, patyręs Dakaro ralio kovotojas ir Vyčio vėliavnešys – nepavargstantis smėlio ir saulės užgrūdintas kovotojas su stichijomis. Saulės, lietaus, šalnų, vėjų, sausrų ir potvynių užgrūdinti ir mūsų partneriai – ŪKININKAI. Kiekvieni metai, kiekvienas naujas sezonas – kupinas iššūkių ir kasdienės kovos su stichijomis – bet jie nenuleidžia rankų ir metai iš metų juda pirmyn. Už žemę. Už derlių.

Kviečiame sekti #StichijosHerojai projektą – pažadame daug įdomaus turinio apie kovas su stichijomis, konkursų, tikrų, nesuvaidintų reportažų tiesiai iš dykumos, jūrų ir laukų.

BDAR