PAVASARIS – parama daiktais (kovo – gegužės mėnesiai)


Pavasaris – tai laikas, kuomet tvarkomės namus, kiemą, prisidedame prie visuotinių švaros akcijų. Kasmet yra išmetama tonos daiktų, kurie yra geros būklės ir galėtų būti panaudoti dar kartą, tačiau namuose jiems vietos nebėra.

SCANDAGRA kviečia visus Lietuvos ūkininkus ir įmonės darbuotojus šiais metais tvarkytis atsakingai. Daiktai, kurie nėra sudėvėti, praradę savo išvaizdos ir savybių galėtų tapti taip reikalinga parama „Gelbėkit vaikus“ dienoms centrams.

Šiuo metu dienos centrams labiausiai trūksta:

  1. Žaislų, stalo žaidimų ir lauko žaislų
  2. Knygų
  3. Kanceliarinių reikmenų (A4 formato popieriaus, spalvoto popieriaus, piešimo popieriaus, pieštukų ir spalvoti pieštukų, flomasterių, klijų, guašo, teptukų ir t.t.)
  4. Mokyklinių reikmenų (kuprinių, penalų, rašiklių, parkerių, trintukų, drožtukų, sąsiuvinių ir t.t.)
  5. Rūbų ir avalynės (tinka vaikiški ir suaugusiųjų – parama teikiama ir vaikų tėveliams)
  6. Butinių reikmenų (indų ploviklių, indų, rankšluosčių, mikrobangų krosnelių, vaflinių, sumuštinių keptuvių, arbatinukų ir t.t.)

Norinčius paaukoti kviečiame kreiptis į Jūsų regiono vadybininką arba tiesiog atvežti nenaudojamus daiktus į artimiausią SCANDAGRA biurą. Gegužės pabaigoje ši parama bus paskirstyta ir išvežta į visos Lietuvos „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus.

Taip pat, kviečiame paaukoti 2% jau sumokėto Valstybei GPM. Tai galite atlikti naudodamiesi pasirinkto banko elektroninės bankininkystės platforma. Jums tereikia įrašyti paramos gavėjo pavadinimą ir kodą:

Pavadinimas: VO Gelbėkit vaikus

Paramos gavėjo kodas: 190780953

Detalią instrukciją, kaip užpildyti paramos skyrimo formą rasite čia.


Atgal