RUDUO – atgal į mokyklą ir sotaus derliaus laikas (rugsėjo – lapkričio mėnesiai)


ruduo

Pradėjus gelsti lapams ir atvėsus orams, derlius jau būna nuimtas, tvarkingai sandėliuojamas ir pardavinėjamas, tad kviečiame rudens gėrybėmis pasidalinti su vaikais. Tinka viskas: obuoliai, morkos, bulvės, miltai, gardžios naminės uogienės, sultys, mėsa, pieno produktai – visa, ką užauginame ir pagaminame.

Daržovės ir vaisiai vaikus aprūpins reikiamais vitaminais, skani kaimiška mėsa suteiks jėgų, o gardi uogienė ir sviestas paskanins košę arba blynus. Mums tai yra kasdienės smulkmenos, o „Gelbėkit vaikus“ dienos centruose besimaitinantiems vaikams tai galimybė valgyti sveiką subalansuotą ir skanų maistą.

Norėdami paaukoti daiktų, kreipkitės į savo vadybininką. Jis/ji suderins dėl atvykimo pas Jus ir  Jūsų paruoštos siuntos paėmimo bei pasirūpins perdavimu „Gelbėkit vaikus“ Lietuvos dienos centrams.

Rudenį aktuali parama ir daiktais – vaikai sugrįžta į mokyklą, jiems trūksta kanceliarinių reikmenų, rūbų, avalynės ir kt. Daiktai, kurie nėra sudėvėti, praradę savo išvaizdos ir savybių galėtų tapti taip reikalinga parama „Gelbėkit vaikus“ dienoms centrams.

Šiuo metu dienos centrams labiausiai trūksta:

  1. Žaislų, stalo žaidimų ir lauko žaislų
  2. Knygų
  3. Kanceliarinių reikmenų (A4 formato popieriaus, spalvoto popieriaus, piešimo popieriaus, pieštukų ir spalvoti pieštukų, flomasterių, klijų, guašo, teptukų ir t.t.)
  4. Mokyklinių reikmenų (kuprinių, penalų, rašiklių, parkerių, trintukų, drožtukų, sąsiuvinių ir t.t.)
  5. Rūbų ir avalynės (tinka vaikiški ir suaugusiųjų – parama teikiama ir vaikų tėveliams)
  6. Buities apyvokos reikmenų ir smulkios virtuvės technikos (indų ploviklių, indų, rankšluosčių, mikrobangų krosnelių, vaflinių, sumuštinių keptuvių, arbatinukų ir t.t.)

Norėdami paaukoti daiktų, kreipkitės į savo vadybininką. Jis/ji suderins dėl atvykimo pas Jus ir  Jūsų paruoštos siuntos paėmimo bei pasirūpins perdavimu „Gelbėkit vaikus“ Lietuvos dienos centrams.


Atgal