VASARA – turiningų atostogų laikas (birželio – rugpjūčio mėnesiai)


Pasibaigus mokslo metams, kyla sunkumų dėl vaikų užimtumo. „Gelbėkit vaikus“ dienos centrai daugybei vaikų tampa vienintele vieta praleisti turiningai ir saugiai laiką. Dėl lėšų stygiaus, vaikų dienos centrai neretai gali užtikrinti tik minimalius patogumus: maistą ir saugią užuovėją.

SCANDAGRA užsibrėžė tikslą 2017 metų vasarą vaikams padaryti ypatinga. Bus organizuojama:

  1. Išvykos pas Lietuvos ūkininkus. Vaikai susipažins su žemės ūkiu, sužinos kiek laiko ir pastangų reikia išauginti derlių, koks užauginto derliaus kelias ir kaip jis galiausiai pasiekia galutinius vartotojus
  2. Susipažins su lenktynininku Benediktu Vanagu ir jo patį Dakarą įveikiančiu autoparku. Vaikai turės galimybę pamatyti tik spaudoje matomus įspūdingus bolidus ir pasiklausyti autentiškų įspūdžių iš pačio lenktynininko B. Vanago lūpų.
  3. Edukaciniai užsiėmimai su šunimis, kurie nuramina ir padeda atsipalaiduoti. Šie užsiėmimai Lietuvoje buvo pristatyti ne taip seniai, tačiau daugybės savanorių ir entuziastų dėka šiandien Lietuvoje ši sritis yra puikiai išvystyta, o sertifikuotų šunų skaičius nuolat auga. Vaikus lankys veislyno „Klajoklių šuo“ samojedų veislės šunys, kurie pasižymi dideliu draugiškumu, švelnumu ir žaismingumu.

Visi ūkininkai, norintys pasikviesti vaikus į savo ūkį, gali kreiptis į personalo vadovę Sigitą Katinaitę (+37062666417, sigita.katinaite@scandagra.lt) dėl ekskursijos laiko ir apimties suderinimo.

vasaraxy


Atgal