Projektas „Ateities Lietuvai“

Dalyvavimas ugdymo projektuose – investicija į ateitį

„Scandagra“ kartu su nevyriausybine organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) įgyvendina socialinius projektus susijusius su vaikų verslumo įgūdžių ugdymu. LJA naudoja šiuolaikišką, patirtimi grįstą ugdymą ir kiekvienais metais į savo programas įtraukia vis daugiau šalies mokyklų, o programose dalyvaujantys moksleiviai kasmet sukuria daugiau nei 250 verslų. Įspūdingi ir ilgalaikiai pasiekimai – LJA programų absolventai net 40 proc. dažniau užima vadovaujančias pozicijas, gauna didesnes pajamas ir 3–5 kartus dažniau bando ar planuoja kurti savo verslą.

Įmonė ne tik skiria finansinę paramą ugdymo programoms, bet taip pat skatina įmonėje dirbančius specialistus, savo klientus ir verslo partnerius tapti mentoriais ir įsitraukti į „Lietuvos Junior Achievement“ ugdymo programas. Įmonės specialistai ir partneriai dalinasi savo patirtimi ir žiniomis su mokiniais bei mokytojais, padeda jiems geriau suprasti šiuolaikinio verslo iššūkius, kaip verslas atliepia žmonių ir bendruomenių poreikius, kokių kompetencijų reikia norint vystyti verslą.

Bendravimas su lyderiaujančios įmonės specialistais – naudinga patirtis jaunajai kartai. Tapę programos mentoriais žemės ūkio verslo atstovai ir ūkininkai, padeda atverti naujas perspektyvas ne vienam mokiniui, kurie ateityje gali prisidėti prie inovacijų kūrimo šioje srityje ir sukurti teigiamą poveikį visai šalies ekonomikai.

BDAR