01/09/2021

Sveikiname Lietuvos moksleivius su mokslo ir žinių diena!

Niekas neabejoja, kad švietimas yra sėkmingos valstybės pagrindas, o rugsėjo 1-oji yra puiki proga pasidžiaugti nuoseklaus bendro darbo rezultatais kartu su Lietuvos Junior Achievement (LJA), siekiant sėkmingai įgyvendinti praktinio verslumo ugdymo programas daugelyje Lietuvos mokyklų. Tai tarsi atskaitos taškas, kai įvertiname jau atliktus darbus ir skubame imtis naujų, didesnių.

LJA programos kasmet pasiekia daugiau nei 20 000 mokinių iš daugiau kaip 400 mokyklų, esančių 73 miestuose ir vietovėse Lietuvoje, prie to prisidedant daugiau nei 500 paruoštų mokytojų ir 350 verslo savanorių. Bendra iniciatyva siekiame, jog kasmet šie skaičiai tik didėtų ir verslumo būtų mokoma kiekvienoje mokykloje ir klasėje, kad kiekvienas moksleivis galėtų įkurti savo bendrovę bei įsitraukti į naujas antreprenerystės patirtis.

Rugpjūčio 20-ąją, mes kaip verslo atstovai dalyvavome Kaune vykusiame LJA organizuotame renginyje mokytojams, kurie šiais mokslo metais 9–12 klasių mokiniams vykdys praktinę antreprenerystės ugdymo programą „AcceleratorX“. Pastarajame renginyje pedagogai pristatė verslo idėjas, kurios galėtų tapti iškalbingais pavyzdžiais mokiniams, suteikti jiems įvairiausių žinių apie bendrovių steigimą ir valdymą – pradedant inovacija bei baigiant vertės kūrimu.
Augantys į programą įsitraukiančių mokyklų skaičiai džiugina ir tik sustiprina mūsų įsitikinimą, kad dar 2017 metais „Scandagra“, tapusi LJA partnere, pasirinko itin prasmingą socialinės atsakomybės kryptį. Investuoti į šios srities edukaciją tikrai verta – juk tai indėlis į šalies ateitį, suteikiant jaunimui taip svarbių XXI a. kompetencijų!

Naujienos

BDAR