07/11/2023

„SSL Team Lithuania Scandagra“ – pasaulio taurės finaliniame etape

Lapkričio 10 d. Gran Kanarijoje, Ispanijoje, startuoja „SSL Gold Cup“ pasaulio taurės finalinis etapas, kur Lietuvai atstovauja mūsų šalies buriuotojų rinktinė „SSL Team Lithuania Scandagra”. Turnyras sieks prie ekranų sutraukti virš 10 milijonų žiūrovų visame pasaulyje, o ilguoju laikotarpiu turi ambiciją tapti dar viena olimpine buriavimo rungtimi. Pasak Lietuvos buriuotojų, mūsų valstybei tai – puikus šansas būti pastebėtai tarptautiniu mastu.

Pasak „SSL Team Lithuania Scandagra“ komandos vadovo, olimpiečio ir SCANDAGRA #StichijosHerojai ambasadoriaus Roko Milevičiaus, mūsų šalis tikrai turi kuo didžiuotis ir komanda sieks tuo pasidalinti su pasauliu. „Galbūt mes neturime gausios olimpinių medalių kolekcijos, tačiau per kiek daugiau nei tris dešimtmečius nepriklausomybės, išugdėme net 7 buriavimo olimpiečius, iškovojome olimpinį sidabrą, turime keliasdešimt Horno kyšulį apiplaukusių buriuotojų, daugybę įvairiausių nacionalinių bei tarptautinių buriavimo projektų ir sportininkų, buriuojančių įvairiausiomis jachtų klasėmis. Mūsų komanda, kovodama dėl stipriausios buriavimo valstybės titulo, būtent šia žinute, apie nedidelę, tačiau buriavimą mylinčią Lietuvą, sieks pasidalinti su kitais“, – dalinasi R. Milevičius.

SSL Gold Cup“ organizatoriai į renginio komunikaciją skatina aktyviai įsitraukti ir visų šalių rinktines taip kiekvienos šalies žiūrovą priartinant, supažindinant su jų valstybės atstovais lenktynių distancijoje bei skatinant nacionalinį pasididžiavimą. „Šiame etape didžiąją dalį varžybų bei treniruočių kaštų dengia patys „SSL Gold Cup“ organizatoriai. Jie tai mato kaip savo misiją – suteikti visoms valstybėms, nepriklausomai nuo jų finansinių pajėgumų, galimybę varžytis šiose lenktynėse. Tačiau, jei norime demonstruoti rezultatus, mums būtinos papildomos treniruotės, investicija į save, kaip komandą – būtent tai mums padeda įgyvendinti mūsų partneriai, už ką jiems esame be galo dėkingi“, – teigia „SSL Lietuva“ organizacijos vadovas Kristoforas Akromas.

Drauge su SCANDAGRA, komanda vysto projektą „Stichijos herojai“, kurio metu atkreipia dėmesį bei supažindina besidominčius su įvairiausiais stichijos iššūkiais, su kuriais tenka susidurti tiek tokių ekstremalių sporto šakų kaip buriavimas atstovams, tiek žemės ūkio srityje dirbantiems herojams. 

„SSL Gold Cup“ formatas sudarytas atkartojant pasaulio futbolo čempionatą – kvalifikacinį etapą praėjusios valstybės padalinamos į grupes po keturias. Iš kiekvienos grupės po atitinkamo lenktynių skaičiaus į tolimesnį etapą patenka tik dvi. Ši schema kartojasi, kol galiausiai finale susitinka 4 stipriausios komandos, perėjusios visus ankstesnius eliminacinius etapus.

Džiaugiamės prisidėdami prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje, na o komandai linkime geros kovos, palankaus vėjo ir sėkmingų finišų! 

Visos karščiausios naujienos tiesiai iš „kovos lauko“ – #StichijosHerojai   

Naujienos

BDAR