SCANDAGRA žvejybos čempionatas SUOMIJOJE


SCANDAGRA ir laida ŠIANDIEN KIMBA organizuoja ūkininkų žvejybos čempionatą. Nori sužinoti kaip ten patekti? Augink žieminius javus ir rapsus pagal SCANDAGRA technologiją ir užsitikrink vietą aistringiausių žvejų komandoje! Visą išsamią informaciją suteiks jūsų regiono SCANDAGRA vadybininkai.

Žvejybinė išvyka į starkių kraštą ZANDERLAND.
Laikas: 2019.09.20 – 2019.09.27 ir 2019.09.30 – 2019.10.07 (dvi grupės skirtingu metu);
Vieta: Suomija, Zanderland.

Suomiją drąsiai galime vadinti žvejo rojumi. Tai šalis, kurios teritorijoje procentaliai yra daugiausiai vandens – net 10%. O vanduo ten ne bet koks, o žuvingas! Jus kviečiame aplankyti Tampere regioną, kuriame yra vienas didžiausių ežerynų Suomijoje, regionas džiugina puikiais kraštovaizdžiais bei vaizdingomis krantinėmis. Čia gyvena daugiau nei 40 žuvų rūšių, iš jų maždaug tuzinas domina žvejus. Populiariausios žuvys šiame regione yra lydeka, starkis ir ešerys. Tačiau ne veltui Suomiai šį regioną vadina starkių kraštu “Zanderland”. Tūlam Lietuvos žvejui, ko gero, ši žuvis taip pat kelia stiprias emocijas. O kur dar, jei tų starkių daug ir jie dideli! Šių
žuvų populiacija čia yra gausi dėl kryptingo gamtosaugininkų darbo. Tai puiki proga išlavinti žvejybinius įgūdžius pradedantiems žvejams, o įgudusiems – pasiekti asmeninio rekordo žuvų gausoje ir dydžiuose.
Gyvensime patogioje bazėje, kur jūsų patogumui:
– Nameliai patogiai išdėstyti ant kranto;
– Kiekviename namelyje – pirtis;
– Puikios galimybės griliui ir poilsiui erdviose terasose;
– Teritorijoje yra maitinimo įstaiga ir vandens degalinė;
– Žuvaujame po tris iš patogių pripučiamų ar aliumininių valčių, aprūpintų visa reikalinga įranga;
– Valtys parkuojamos prie namukų, tai išties patogu, sutaupote daug laiko.
Keliaujame keltu (Talinas-Helsinkis), iki kelto ir gyvenamosios vietos vykstame devynviečiais autobusiukais.


Atgal