Pirmas Lietuvoje sportinis FARM POKER turnyras!


Praėjusio penktadienio popietę, vasario 6 dieną, į Bistrampolio dvarą Panevėžio rajone iš visos Lietuvos rinkosi šventiškai nusiteikę ūkininkai ir ūkininkės, jų vyrai ir žmonos. Į pirmąjį šalyje sportinį „Farm Poker“ turnyrą juos čia sukvietė UAB „Scandagra“, surengusi išskirtinę šventę savo lojaliems klientams.

Pokerį jau keletą kartų žaidę draugų kompanijose ar nė nežinantys šio žaidimo taisyklių ir per gyvenimą nesulošę nė vienos kortų žaidimų partijos – visi atvykusieji susėdo išbandyti savo laimės prie kortų stalo. O bandyti iš tiesų buvo verta, nes nugalėtojo laukė puikus prizas – ne tik taurė „Farm Poker winner 2015“, bet ir 1 000 eurų vertės dovanų kuponas pasirinktai kelionei. Antros ir trečios vietos laimėtojams buvo paruošti rėmėjų įsteigti prizai – 60 litrų herbicido ROUNDUP FL 540 ir 10 litrų naujo fungicido SILTRA X-PRO – „Scandagros“ atstovaujamų produktų.

Kas yra ūkininkas ir jo verslas? Į tokį klausimą „Scandagros“ vadovai pirmiausia užsibrėžė sau atsakyti, prieš surengdami šią šventę. Ūkininkas, sėdamas į dirvą grūdus, nežino, kiek jam kainuos investicija: kokios bus klimato sąlygos, kokia bus trąšų kaina, kokį derlių gaus, už kiek pavyks jį parduoti. Žemdirbys iš anksto negali žinoti nieko. Tame versle sukasi žmonės, turintys optimizmo, be jo neišgyventų. Žemės ūkio verslas, ūkininko gyvenimas – kaip pokeris: nežinai, kokia korta iškris“, – sako vienas iš „Farm Poker“ turnyro sumanytojų – Eduard Kapralov, „Scandagros“ pardavimų vadovas.

Įgyvendinti sumanymą – surengti išskirtinę aukšto lygio šventę – „Scandagros“ vadovams pavyko su kaupu. Nepabūgę žiemos kelių, į ją susirinko 100 svečių net iš tolimiausių Lietuvos kampelių. Ūkininkai čia ne tik žaidė pokerį ar ruletę, bet ir turėjo puikią progą aristokratiškoje dvaro aplinkoje pabendrauti, pasidalyti patirtimi su kolegomis, skambant muzikai atsipalaiduoti prie furšetinių stalų, stebėti iliuzionisto pasirodymus, o vakaro pabaigoje pasilinksminti ir šokių aikštelėje. Šventė truko daugiau nei 10 valandų, ji baigėsi jau gerokai po vidurnakčio.


Atgal