26/05/2024

„Nematoma derliaus pusė 2024” lauko dienų ciklas finišavo Klaipėdoje!

Pirmoji Scandagra lauko diena „Nematoma derliaus pusė 2024” startavo Jurbarko rajone.

Tai buvo diena pilna diskusijų apie rapsų ir kviečių veislių ypatybes, naujausias augalų apsaugos produktų tendencijas. Bet buvo dar daugiau – partneriai Vivafertilis.com gyvai pristatė produktų suderinamumo testus!

Tariame didžiulį AČIŪ ūkininkui Jakob (UAB Stungiai Agrar) už šiltą priėmimą ir lauko paruošimą renginiui.

Aštrios diskusijos, laukelių bandymų rezulatai, agro technologijų skirtumai ir produktų suderinamumo maišymai – visa tai ir daugiau antroje SCANDAGRA lauko dienoje!

Tariame didelį AČIŪ ūkininkui Gintautui Lebedai, kuris labai šiltai mus priėmė, rūpinosi pasėlių būkle ir pasiruošė Lauko dienai, kad Jums būtų ką pamatyti

Trečioji lauko diena buvo kupina įspūdžių kartu su partneriais Bayer CropScience Lietuva, INNVIGO Lietuva ir Vivafertilis.com  Šiauliuose!

Dėkojame ūkininkei Giedrei Lunskytei už šiltą priėmimą ir džiaugiamės matydami gausiai susirinkusius ūkininkus!

4-oji finalinė SCANDAGRA Lauko diena vyko Klaipėdos rajone pas ūkininką Rytį Kernagį!

“Man asmeniškai lauko diena buvo labai naudinga. Kartu su „Scandagra” vadybininke Danute Žiliene atlikome bandymus, pamačiau, kas nutinka, jei nepanaudojamas herbicidas iš rudens. Iš rudens niekuomet nepraktikuodavau mikroelementinių tręšimų, bet šie lauko dienos bandymai parodė, kad pamaitinus kviečius mikroelementais rudenį, susiformuoja stipresni augalai ir pavasarį pasireiškia mažesnis šoninių ūglių atmetimas “, – savo patirtimis dalijasi ūkininkas Rytis Kernagis.

Dėkojame ūkininkams, aktyviai dalyvavusiems ir įsitraukusiems į diskusijas bei pasėlių vertinimą, tikime, kad Jūs pasisėmėte daugiau praktinių žinių, kurias įdarbinsite savo ūkiuose.

Už derlių!

 

Galerija

Naujienos

BDAR