08/05/2023

Misija ŪKIS: laužome stereotipus

Šį pavasarį startavo bendras SCANDAGRA ir DELFI TV projektas „Misija ŪKIS“ – laida, laužanti stereotipus apie mūsų, SCANDAGRA, klientus!

Dalis visuomenės vis dar ūkininkus įsivaizduoja vairuojančius traktorius, visą dieną leidžiančius laukuose ir atrodo daugiau nieko neveikiančius. Visgi ar taip yra iš tikro? Ar ūkininkai tik gyvena laukuose, ar turi kartu ir įdomius hobius, dalyvauja įvairiose veiklose ir daro iš pirmo žvilgsnio neįpratus ūkininkui dalykus? Į šiuos ir daug kitų klausimų atsako gyvenimo būdo TV laida – „Misija ŪKIS“.

Kviečiame susipažinti su SCANDAGRA klientu Kazimieru Gudžiūnu. Kazimiero ūkis prasidėjo nuo nedidelio žemės sklypo ir svajonės. Kazimieras svajojo apie didesnį ūkį su daugiau galvijų, todėl, mažais žingsniais jis plėtė savo ūkį. Šiandien jis valdo beveik šešių šimtų hektarų ploto ūkį, kuriame yra daugiau nei septyni šimtai galvijų. Šiame ūkyje svarbiausia yra gyvulių gerovė ir pieno kokybė, todėl ūkiui priklausančiuose laukuose yra auginama speciali produkcija, taip užtikrinant, jog galvijai gautų tik kokybiškus pašarus. Bendradarbiaudamas su mūsų agronomais, Kazimieras siekia maksimalaus derliaus ir sėkmingai įdarbina Lebosol potato care, VivaGel, Amino+300, NanoPlant, Stimagic.

Ne vienerius metus sunkiai dirbęs, ūkininkas visada atrasdavo laiko savo aistrai – automobilių sportui. Kiek trofėjų galima rasti Kazimiero kolekcijoje bei kaip pavyksta suderinti ūkį ir automobilių lenktynes? Apie tai ir daugiau kalbasi Justė Zinkevičiūtė „DELFI TV” reportaže: Misija ŪKIS

Naujienos

BDAR