06/10/2021

Kompetencijų kėlimas Wageningen University & Research universitete

Sakoma, jog rugsėjis – mokslo mėnuo. Tokiu jis tapo ir 16-kai SCANDAGRA komandos specialistų, kurie, siekiant mūsų įmonėje kaupti aukščiausias kompetencijas, ją praleido geriausiame žemės ūkio universitete pasaulyje – Wageningen University & Research, Nyderlanduose.
Apsilankymo metu aptarėme temas, kurios, mūsų požiūriu, yra neatsiejama ūkio sektoriaus ateities dalis bei kurias turi išmanyti aukščiausio lygio specialistai – taip savo žiniomis bei patirtimis dalindamiesi su kolegomis ir verslo partneriais.

  • Diskutavome apie tai, kaip ūkiams kuo efektyviau prisitaikyti prie kintančio klimato sąlygų;
  • Aptarėme ateities ūkininkavimo viziją technologijų bei verslo atžvilgiu;
  • Suvokėme vis didėjančią asmeninių vartojimo įpročių svarbą pasaulinio tvarumo vystymui;
  • Įsigilinome į žiedinio ūkininkavimo metodiką, kuri paremta tvarumo principu, kuomet ne tik kuriame pridėtinę vertę ūkiui ar vartotojui, tačiau ir tausojame žaliavas bei dirvožemį.

Šios temos ir prabėgę mokymai ne tik sustiprino komandos profesinius įgūdžius, įnešė naujų idėjų, tačiau padėjo dar geriau įsisavinti suvokimą, jog šie procesai viena ar kita dalimi atsispindi mūsų verslo, politinėje, profesinėje ar netgi asmeninėje aplinkoje, ir tik kuo geriau išmanydami šias sritis gebėsime numatyti bei įgyvendinti pokyčius, kurie kurtų vertę tiek mūsų komandos darbe, tiek ir partnerių atžvilgiu.

Naujienos

BDAR