14/12/2021

Kalėdos grįžta: eXpo 2021

Šventės praeina, bet prasmės pojūtis lieka, jeigu tai buvo šventė, vainikuojanti prasmingą veiklą bei tvarias investicijas. Kaip tik toks renginys buvo šeštadienį parodų ir kongresų rūmuose „Litexpo“ surengta mugė, kur net 130 jaunųjų bendrovių mus pasitiko su pačiomis jaukiausiomis kalėdinių dovanų idėjomis.
Kalėdinė „eXpo“ – viena svarbiausių ir kasmet laukiamų bei įsimintinų renginių, kuriame pristatomos moksleivių jaunosios bendrovės bei verslo idėjos, gimusios mūsų šalies mokyklose. Šie metai – ne išimtis. Bet turbūt didžiausia dovana mums kaip verslo mentoriams buvo matyti, kokių įspūdingų vaisių duoda tikslingai nukreipta jaunatviška energija!

Mūsų įmonės atstovams teko garbė dalyvauti ir Kalėdinės „eXpo“ komisijoje bei atsakomybė išrinkti tris tvariausias verslo idėjas. Buvo tikrai smagu pasveikinti tris jaunąsias bendroves iš Klaipėdos, Kaišiadorių ir Kauno.
Klaipėdos Vydūno gimnazijos jaunoji bendrovė „Dentinullas“ pristatė sausą dantų pastą – 100 proc. natūralią ir ekologišką, puikiai pritaikytą kelionėms. Tuo tarpu Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos jaunoji bendrovė „Harmony Candles“ parodos lankytojus pradžiugino tvariomis sojų ir kitokio vaško žvakėmis, kuriančiomis jaukumą ir saugančiomis ramybę namuose. Išskirtiniu sprendimu būtų galima pavadinti Kauno Santaros gimnazijos jaunosios bendrovės „Freezy“ cigarečių nuorūkų perdirbimo technologiją, kurios rezultatas – madingiausi džemperiai.
Šis renginys išties buvo sėkmingas verslo startas mokiniams, o ir geros nuotaikos generatorius, mums, verslo atstovams!

Naujienos

BDAR