05/10/2021

Džiaugiamės galėdami padėti mokiniams tapti aktyviais Lietuvos ateities kūrėjais!

Šiandien, švenčiant UNESCO iniciatyva paskelbtą Tarptautinę mokytojų dieną – puiki proga atkreipti dėmesį, koks svarbus ir kilnus yra mokytojo darbas. Pedagogai dirba tam, kad paruoštų mūsų vaikus gyvenimui – savo, bendruomenės ir valstybės ateities kūrimui. Tai rūpi ir mūsų įmonei, neseniai pasirašiusiai bendradarbiavimo sutartį su organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA).

„Scandagra“ su LJA bendradarbiauja, turėdamos bendrą tikslą – kad kuo daugiau Lietuvos mokyklų turėtų antreprenerystės programas, kad kuo daugiau būtų šioms programoms paruoštų mokytojų, ugdančių mūsų šalies jaunąją kartą. Tokios programos – puiki galimybė mokiniams ne vien teoriškai, bet ir per gyvas patirtis, kuriant pirmąsias jaunąsias bendroves, suvokti, kaip veikia modernus, socialiai atsakingas verslas.

Bendradarbiaudami su LJA siekiame, kad verslumo mokymų programos pasiektų kuo daugiau Lietuvos vaikų. Džiaugiamės prisidėję prie to, kad šiais mokslo metais tokią galimybę turės Šakių, Kėdainių ir Kretingos regionai, kuriuose „Scandagra“ turi savo padalinius bei aktyviai vykdo savo veiklą. Mūsų įmonės kolegų ir įmonės partnerių mentorystė LJA programose, skirtose 12 mokyklų trijuose šalies regionuose – „Scandagra“ socialinės atsakomybės išraiška, vykdant įmonės socialinės atsakomybės projektą „Ateities Lietuvai“.

Ar žinojote, kad LJA programose dalyvaujantys moksleiviai kasmet sukuria daugiau nei 250 verslų, kurie išplatina bene 10 tūkst. akcijų ir pritraukia apie 25 tūkst. eurų investicijų, o LJA programų absolventai net 40 proc. dažniau užima vadovaujančias pozicijas, gauna didesnes pajamas ir 3–5 kartus dažniau bando ar planuoja kurti savo verslą? Tai pasiekta ne tik mokytojų pastangomis, bet ir mentorystės indėliu. Būti mentoriumi – vadinasi, dalintis savo praktine patirtimi ir žiniomis su mokiniais ir mokytojais, padėti jiems geriau suvokti, kuo gyvena verslo žmonės sparčiai besikeičiančiame pasaulyje. Mentoriai padeda mokiniams suprasti, kaip verslas atliepia žmonių ir jų bendruomenių poreikius, kaip versle integruojamos naujausios technologijos ar diegiamos inovacijos, kokių kompetencijų labiausiai reikia šių dienų verslininkui, nuo kurio priklauso ir kitų žmonių bei visos valstybės gerovė.

Taigi, visus Mokytojus sveikiname su Tarptautine Mokytojų Diena ir džiaugiamės galėdami drauge padėti mokiniams tapti aktyviais Lietuvos ateities kūrėjais!

Naujienos

BDAR