Dakaras – ir tavo gyvenimo dalis, arba kiekvienas iš mūsų turime Vyčio geną


Bendrovė „Scandagra“ praėjusią žiemą šalies ūkininkus sukvietė pajusti azartą prie pokerio stalų, o dabar jiems siūlo leistis į ne mažiau azartišką nuotykį – pavojų ir vyriškos ištvermės išbandymų kupiną Dakaro ralį.

Sėklomis, trąšomis, augalų apsaugos priemonėmis prekiaujanti ir grūdus bei rapsus superkanti „Scandagra“, tapusi viena iš pagrindinių Benedikto Vanago rėmėjų, savo geriausiems klientams suteiks galimybę patirti tai, kas prieinama nedaugeliui – tikrąją Dakaro dvasią, asmeniškai susipažinti, būti Benedikto palaikymo komandoje ir net kartu pavažiuoti trasoje su mūsų žymiausiu lenktynininku.

Vanagas jau ne vienerius metus Pasaulyje garsina Lietuvą ir Vytį – mūsų tautos tvirtybės, ryžto ir patriotizmo simbolį. Nuo šiol Lietuvos ūkininkai kartu su „Scandagra“ gali prisidėti prie šios kilnios misijos ir tuo pačiu – B. Vanago sėkmės.

Projektas su azarto skoniu  

Netradiciškai į rinkodarą žiūrinti UAB „Scandagra“ savo klientams siūlo ne tik išskirtinių žemės ūkio produktų, kurių nenusipirksi kitur. Gegužės 12-ąją startavęs naujas bendrovės projektas „Scandagra – Dakaras“ kiekvienam panorėjusiam ūkininkui leis pajusti azarto, svaiginančių nuotykių, gerų emocijų pliūpsnį, sudarys sąlygas sudalyvauti renginiuose, į kuriuos paprastai nepakliūsi.

Galimybė sudalyvauti Dakaro lenktynėse bus pati didžiausia, bet toli gražu ne vienintelė dovana „Scandagra“ klientams. Be didžiojo prizo jų laukia daugybė mažesnių malonių dovanų.

„Tikime šio įvairialypio projekto sėkme ir viliamės, kad jis bus tęsiamas – įveiksime dar ne vieną Dakarą. Subursime komandą, pateiksime naujų išskirtinių produktų, perduosime mūsų žinių ūkininkams įveikti jų Dakarus“, – sako „Scandagra“ grupės rinkodaros vadovas Ringaudas Ručys.

Visi mes turime Vyčio geną

„Apsisprendę bendradarbiauti su Benediktu Vanagu ir jo komanda, norėjome, kad tai duotų naudos ne vien mums ir mūsų klientams, bet turėtų gilesnę prasmę. Vanagas patraukė požiūriu į sportą ir savo ideologija. Dalyvaudamas Dakare jis garsina Lietuvos vardą, Benedikto darbai ir žodžiai man pačiam suteikė daugiau pasitikėjimo savimi ir kaip lietuviui, ir kaip asmenybei. Kaip sako Vanagas, mes visi turime Vyčio geną, leidžiantį mums, mažos šalies atstovams, konkuruoti tarptautinėse rinkose, siekti gerų rezultatų“, – sako „Scandagra“ generalinis direktorius Marius Vasiliauskas.

Mariaus manymu, būtent Vyčio ideologija Benediktui padėjo suburti stiprią komandą bendram darbui ir su ribotu biudžetu nekomandinėje įskaitoje pernai Dakarą įveikti pirmam.

„Be Vanago pagalbos Dakaro prizininkei „Peugeot“ komandai, ši, ko gera, nė nebūtų finišavusi ralyje. Ekstremaliose situacijose išlikti garbingam, ištiesti pagalbos ranką savo konkurentams – toks požiūris mums priimtinas. Ir mūsų bendrovės visa komanda jaučiasi labai gerai ėmusis to projekto. Negalvojame apie rezultatą, bet jausmas yra geras. Ir tai turėtų pajausti ir daugiau žmonių, ne vien mes“, – tiki „Scandagra“ generalinis direktorius.

Kiekvienam – savas Dakaras

Anot B. Vanago, Dakaras niekada nesibaigia ir kiekvienas iš mūsų turime savo Dakarą. Tą patį galima pasakyti ir apie „Scandagra – Dakaras“ projektą.

„Azartiškiausieji, labai norintieji gali pasiekti viršūnę – didžiausią prizą, kiti gali prisidėti iš dalies, patirti malonumo, gauti atminimo dovanų ir jas nešioti su pasididžiavimu. Šio projekto, turinčio didžiulį emocinį užtaisą, tikslas yra padėti kiekvienam iš mūsų surasti savąjį Dakarą ir jį įveikti,“ – sako R. Ručys.

Bendrovės augalų apsaugos eksperto Dainiaus Štitilio manymu, „Scandagros“ partneriai, pasinaudoję išskirtiniais pasiūlymais ir įsigiję jiems reikalingų produktų, naudą pajus ne tik savo laukuose, bet ir galės gerai pailsėti, sužinoti daug nauja, patirti išskirtinių emocijų. Visi renginiai, susiję su „Scandagra – Dakaras“ projektu, siesis su sportu, azartu, tikslo siekimu, ištverme, darbu, pasiruošimu. „Visomis savybėmis, kurių ūkininkui, kaip ir sportininkui, reikia jo kasdieniame darbe, kad pasiektų savo užsibrėžtų tikslų“, – mano Dainius.

Visi ūkininkai gali sėkmingai sudalyvauti viename iš pasirinktų projekto etapų, važiuoti kartu su B. Vanagu jo automobiliu lenktynių trasa ar bekele. „Kiekvienas pagal savo galimybes gali prisidėti prie šio projekto – pirkdamas tam tikrų mūsų produktų, puoselėti savo pasėlius ir paremti Lietuvos vardą garsinančią B. Vanago komandą“, – drąsina D. Štitilis ir smulkius ūkininkus.

Taikė modernaus ūkininko skoniui

„Scandagra“ atstovai, galvodami, kaip atsidėkoti savo lojaliems klientams, žino, jog šiuolaikinis ūkininkas – tai nėra senoviškai mąstantis žmogus prie traktoriaus vairo. „Ūkininkai – modernūs verslininkai, nuolat priimantys svarbių sprendimų“, – įsitikinęs pardavimų vadovas Eduard Kapralov.

Apie ūkininkus, kaip pažangius verslininkus, galvodama „Scandagra“ šių metų pradžioje jiems surengė „Farm Poker“ turnyrą, sulaukusį didžiulio žemdirbių susidomėjimo. Pavasarį rengdama seminarus, bendrovė vėl norėjo sudominti ūkininkus ne vien profesinėje plotmėje, todėl į juos pakvietė neeilinę asmenybę – Dakaro ralio lenktyninką B. Vanagą.

„Pakvietėme Benediktą, kaip žymų sportininką, nepažindami jo asmenybės ir nežinodami jo požiūro į gyvenimą. Pasiklausęs jo, buvau nustebintas – per 12 savo gyvenimo Lietuvoje metų pirmą kartą sutikau tokį patriotą, daug kalbėjusį ne apie save, o apie Lietuvą. Pamačiau, kaip ūkininkai atsistoję Benediktui ploja. Jo padarytas įspūdis ūkininkams pakuždėjo mintį, kad su tokiu žmogumi reikia dirbti toliau“, – pažinties pradžią su B. Vanagu prisimena Eduard.

Pajus tikrojo Dakaro dvasią

Projektas „Scandagra – Dakaras“ suskirstytas į 10 etapų, kiekvienas bus kuo nors susijęs su Dakaro raliu. Skirtinguose etapuose galios skirtingos taisyklės. Kiekvienas etapas yra ir nauja galimybė prisidėti prie šio projekto.

„Trijuose etapuose Benediktas Vanagas su savo komanda dalyvaus ralyje. Mes klientams parodysime „iš vidaus“, kaip vyksta raliai Lietuvoje, kaip ruošiami automobiliai, kaip dirba techninis personalas, kokios emocijos valdo sportininkus“, – žada Ringaudas.

Pirmasis etapas – Utenos ralis – vyks birželio 12-13 dienomis. Jame dalyvaus komandų net iš JAV. 8 ūkininkai, iki birželio 5-osios, nusipirkę daugiausia fungicido „Rubric“, mėgausis lenktynių aistromis drauge su B. Vanago komanda. Etapo dalyviai gaus firminę „Scandagra – Dakaras“ aprangą, o po varžybų vakarieniaus ir nakvos „Belvilio“ viešbutyje.

Aukštesnę pavarą projektas įjungs Agrovizijos parodoje, Dotnuvoje, liepos 1-3 dienomis. „Kviečiame į parodą esamus ir norinčius prisidėti prie šio projekto klientus. Pamatysite, kokių naujienų siūlome žemės ūkio verslui: augalų veislių, jų apsaugos ir tręšimo priemonių,“ – patikina „Scandagra“ grupės rinkodaros vadovas.

„Šiemet pristatome naujausią fungicidą „Siltra Xpro“, jau gerai žinomą ir vertinamą glifosatą „Roundup FL“, ne vienerius metus išskirtinėmis teisėmis mūsų platinamų ir naujų produktų rapsų augintojams – „Fuego Top“, „Kalif Mega“ ir daugelį kitų. Mūsų siūlomi produktai ir pardavimų konsultantai padės ūkininkams pasiekti jų užsibrėžtų tikslų“, – neabejoja D. Štitilis.

„Scandagros“ klientai parodoje galės sudalyvauti ir momentinėse akcijose bei laimėti vertingų prizų, pavyzdžiui, vardinių B. Vanago laikrodžių. Agrovizijoje bus galima ir pabendrauti, nusifotografuoti su B. Vanagu, apžiūrėti legendinį jo automobilį „Toyota Hilux Dakar“

6 ūkininkai, iki liepos 13-osios, nusipirkę daugiausia mikroelementų, liepos 17-19 dienomis keliaus į Palangą, 1 000 km lenktynes – trečiąjį projekto etapą. Čia ūkininkai taps „Porsche“ VIP klubo nariais ir B. Vanago komandos sirgaliais, jie vilkės firminę aprangą.

Ketvirtasis projekto etapas rupgpjūtį vyks Zarasuose, penktasis – spalį Druskininkuose. Bandomiesiems važiavimams bus „pabalnotas“ B. Vanago plieninis žirgas „Toyota Hilux Dakar“ – su žymiuoju lenktyninku smėlio trasą išbandyti galės 10 ūkininkų. Lapkričio mėnesį nepakartojamą nuotykį ir adrenalino dozę gaus dar 10 ūkininkų, neatsispirsiančių pagundai tapti B. Vanago šturmanais „Subaru Impreza WRX STI“ automobilyje. Aštuntasis etapas – po audringų nuotykių savaitės poilsis Turkijoje, Kemero kurorte. Čia vienam vakarui atvyks ir B. Vanagas.

Devintasis etapas projekto dalyviams žada didžiausią gyvenimo nuotykį – 2016-ųjų sausį Peru startuos Dakaro ralis. Ištikimiausi „Scandagros“ partneriai pamatys startą, džipais pravažiuos pirmąjį lenktynių etapą, aplankys lenktynininkų stovyklą, o paskui leisis į įspūdingą kelionę po Peru.

Kitų metų vasarį projekto finišas – Dakaro nuotykių prisiminimai ir 2017-ųjų planų aptarimas – Dominikos saloje Karibų jūroje.

Dakaras – visos Lietuvos reikalas 

„Aš manau, Dakaras yra tapęs visos Lietuvos reikalu. Praėjusią žiemą atliktų tyrimų duomenimis, 69 proc. Lietuvos piliečių nuo 20 iki 60 metų yra susidomėję Dakaro raliu. Tai labai didelis skaičius. Labai smagu, kai mūsų komanda surado naują partnerį, atstovaujantį žemdirbiams, kad galėsime parodyti deramą dėmesį žmonėms, aprūpinantiems mus būtiniausiais produktais“, – „Ūkininko patarėjui“ sakė B. Vanagas.

Nuo „Scandagros“ organizuotų seminarų išsiplėtojusi graži draugystė, pasak B. Vanago, parodo, jog gyvenime dideli dalykai prasideda nuo mažų sprendimų.

Vanago komanda turi keletą pagrindinių partnerių, tarp jų yra „General Financing“ ir „Scandagra“ – skandinaviško kapitalo įmonės.

„Dalyvaujame ne tik Dakaro lenktynėse, bet ir 1000 kilometrų žiedinėse lenktynėse Lietuvoje, Lietuvos ralio čempionate, Pasaulio taurės etapuose. Gana platus mūsų bendradarbiavimo su „Scandagra“ spektras, ir mums tai yra labai svari partnerystė. Juk pasaulyje tenka kautis su geriausiaisiais, o turime tikrai ne pačią didžiausią rinką“, – apie patnerystės svarbą sako žymiausias mūsų šalies lenktyninkas.

Kas ir kokiomis sąlygomis galės sudalyvauti visuose projekto „Scandagra – Dakaras“ etapuose, išsamią informaciją galite rasti tinklalapyje www.scandagradakaras.lt bei kreipęsi į „Scandagros“ projektų vadovus, regionų vadybininkus.

„Visi, pirksiantys „Scandagra“ produktų, įneš savo indėlį remiant B. Vanago komandą Dakaro lenktynėse ir tuo pačiu garsinant Lietuvos vardą pasaulyje. Patys ištikimiausi bendrovės partneriai, seni ir nauji klientai, šiemet įsigysiantys „Scandagra“ siūlomų produktų, 2016-ųjų sausį kartu su B. Vanago komanda keliaus į Pietų Ameriką stebėti ralio ir sirgti už Lietuvą“, – pažada R. Ručys.


Atgal