11/06/2024

„AGROVIZIJOJE” – SCANDAGRA arena stichijos herojams

Kviečiame ūkininkus ir žemės ūkiu besidominčius „Agrovizijos“ lankytojus birželio 19-21 dienomis susitikti „Stichijos Herojų arenoje“!

„Scandangros“ ekspozicijos lankytojai ne tik bus supažindinti su bendrovės siūlomais augalų apsaugos nuo įvairių stichijų produktais, bet ir kviečiami pabendrauti su savo stichijų legendomis – ralio lenktynininku Benediktu Vanagu ir buriuotoju Roku Milevičiumi.

„Pusė būsimo derliaus priklauso nuo gamtos stichijų, kita pusė – nuo ūkininko sumanumo ir gebėjimo tas stichijas įveikti. Kurdami šiųmetinę savo ekspoziciją siekiame pademonstruoti įvairius būdus prisijaukinti bet kokias oro sąlygas“, – sako bendrovės „Scandagra“ generalinis direktorius Marius Vasiliauskas.

Užsukę į „Scandagros“ ekspoziciją lankytojai turės galimybę pereiti beveik 130 metrų ilgio labirintą, kuriame nepasiklysti padės žieminiai kviečiai „Bright“, didžiausią plotą Lietuvoje užimanti sertifikuota žieminių kviečių veislė, bei pagrindinės žieminių kviečių veislės – „DK Excited“, „DK Exaura“, „LG Arnold“ ir „Batis“. Labirinto pabaigoje lauks naujoji žieminių kviečių veislė „Champion“, jau pasižymėjusi pasaulinėje rinkoje. Būtent ši veislė pasiekė pasaulio derlingumo rekordą – 17,96 tonos iš hektaro. Perėjus labirintą lauks rapsų ir javų inokuliantų „Ino Brassica“ ir „Ino Wheat“ pristatymas. Kaip veikia ir kokį teigiamą poveikį augalų šaknynui suteikia šie mikroorganizmų inokuliantai, bus galima tiesiogiai stebėti per mikroskopą. „Scandagros“ ekspozicijoje bus įrengta ir glifostatų bandymo erdvė, kurioje bus galima susipažinti su įmonės siūlomais sprendimais – kompanijos „Bayer“ gaminį „Roundup Dynamic“ ir unikalų „Quemetica“ produktą „Halvetic“. Pastarasis turi dvigubai mažiau veikliosios medžiagos, tačiau pasižymi aukščiausios kokybės glifostatų grupės gaminių savybėmis. Šie produktai bus lyginami su įprastiniais, plačiausiai naudojamais glifostatais, tad visi galės akivaizdžiai įsitikinti jų pranašumais.

Iki susitikimo AGROVIZIJOJE!

Naujienos

BDAR