Lauko dienos „Nematoma derliaus pusė – bandymų rezultatai gyvai tiesiai iš ūkininkų laukų"

Žemės ūkio profesionalai – ūkininkai, nuolat siekiantys aukščiausių rezultatų. Kasdien jie susiduria su skirtingomis gamtos stichijomis, tačiau nenuleidžia rankų, atkakliai ieško sprendimų, kurie pagrįsti naujovėmis ir įgyta patirtimi.

Siekdami pamaitinti augalą ar apsaugoti pasėlius nuo ligų ūkininkai renkasi skirtingų gamintojų produktus tikėdamiesi užauginti gausų derlių. Visgi, net ir itin patyrusiems kyla klausimas, „o kas būtų...“:

... jei nebūtų panaudotas rudeninis herbicidas;
... jei nebūtų panaudotas augimo reguliatorius rudenį;
... jei nebūtų taikomas mikroelementinis purškimas?

Agronomai žino, kad skirtumai tarp laukų gali išryškėti vos 50 km ar 100 km atstumu. Siekdami atkreipti dėmesį į dirvožemių struktūrą ir būti arčiau mūsų partnerių ūkininkų šiais metais lauko dienas rengiame 4-iuose skirtinguose rajonuose: Jurbarke, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Pakruojyje.

Visuose bandyminiuose ūkiuose taikomos skirtingos Scandagra auginimo technologijos. Be to atlikti ir paprasčiausi pasaulyje bandymai – dalis lauko dengiama plastikine plėvele, kur augalai paliekami be fungicidinių, herbicidinių ar maitinamųjų purškimų, tad kiekvienas atvykęs į lauko dienas galės „gyvai“ pamatyti rezultatą ir gauti atsakymą į klausimą „o kas būtų, jei...“ .

Iki susitikimo SCANDAGRA lauko dienose!

Registracija į renginį

Lauko dienos

Vardas *(Required)

Reportažai iš laukų

Bandyminiai laukeliai

Paspauskite ant regiono ir peržiūrėkite, kokie darbai
buvo atlikti!

JURBARKAS KLAIPĖDA PAKRUOJIS ŠIAULIAI

Lauko dienų koordinatoriai

Aida Progarauskaitė

Pardavimų vadybininkė

Visiems procesams reikia laiko, o rezultatai – motyvuoja. Domiuosi naujovėmis ir tyrimais, siekiant nuolat tobulėti ir teikti kokybiškas konsultacijas. Man patinka fiksuoti akimirkas fotokamera, todėl pas mane apstu nuotraukų ir video augalų augimo proceso nuo sėjos iki derliaus nuėmimo.

Danutė Žilienė

Vyresnioji pardavimų vadybininkė

Esu agronomas praktikas, prijaučiantis ekologijai, todėl stengiuosi priimti racionalius sprendimus. Turiu aukštąjį agronominį išsilavinimą. Mane labiausiai patinka, kai randame gerą, ekonomišką sprendimą ūkiui ir gamtai. Svajoju laukuose rasti medalinius ragus, ne nuosavus, bet Elnio...:) Turiu įdomių pomėgių, vienas iš mėgstamiausių tai laikas gamtoje, laukuose.

Justinas Tamašauskas

Pardavimų vadybininkas

Prie žemės ūkio darbų esu pratinamas nuo vaikystės, bet į platųjį agronomijos pasaulį patekau prieš 5 metus. Mėgstu skaičius, o ekonominis išsilavinimas leidžia kitu kampu pažvelgti į žemės ūkį. Užaugau pedagogų šeimoje, bet būčiau neliūdėjęs, jei tėvai būtų buvę ūkininkai😊 Labai mėgstu gamtą, gryną orą bet kuriuo metų laiku!

Jolita Kupčiūnienė

Vyresnioji pardavimų vadybininkė

Labai džiaugiuosi, kai galiu kaupti žinias iš kuo įvairesnę patirtį turinčių klientų – labiausiai tą įgyvendinu dirbdama su užsienyje ūkininkavusiais žmonėmis. Per netrumpą darbo laiką supratau, kad trūksta kompanijos – todėl nuo šio sezono su manimi į laukus važiuos ir mano naujasis draugas – šuo.

SCANDAGRA vadybininkai, kurie savo regione prisideda prie lauko dienų organizavimo.

Naujienos

Susisiekime

Jūsų regiono vadybininkų kontaktai

Reikia konsultacijos? Norite sužinoti daugiau apie mūsų siūlomus produktus ir paslaugas?

Profesionalūs regionų vadybininkai atsakys į rūpimus klausimus ir padės įsigyti Jūsų ūkiui tinkamiausią produktą.

Paspauskite ant regiono
ir paskambinkite vadybininkui (-ei)

BDAR