Regionų atstovai

Vilnius Šalčininkai Varėna Lazdijai Kalvarija Vilkaviškis Šakiai Jurbarkas Šilutė Pagėgiai Mažeikiai Skuodas Kretinga Akmenė Joniškis Pakruojis Klaipėda Druskininkai Ignalina Zarasai Švenčionys Pasvalys Biržai Rokiškis Alytus Kazlų Rūda Marijampolė Tauragė Šilalė Šiauliai Plungė Telšiai Rietavas Radviliškis Panevėžys Kaunas Elektrėnai Trakai Raseiniai Utena Molėtai Kupiškis Širvintos Prienai Kelmė Kėdainiai Jonava Kaišiadorys Anykščiai Ukmergė

Įmonės rekvizitai:

UAB „SCANDAGRA“

Veiverių g. 139, LT-46389, Kaunas
Tel. +370 37 395511

Registracijos adresas:
Biochemikų g. 6, LT-57234, Kėdainiai

Įmonės kodas: 300539043
PVM kodas: LT100002194614
A/s LT167300010134672725
AB „Swedbank“
Banko kodas: 73000
SWIFT kodas: HABALT22
Biuro administratorė Iveta Mekšraitytė
+370 616 27 189 info@scandagra.lt

 

Generalinis direktorius Marius Vasiliauskas +370 347 41 551 marius.vasiliauskas@scandagra.lt
Pardavimų direktorius Eduard Kapralov +370 616 51 906 eduard.kapralov@scandagra.lt
Pardavimų rėmimo vadovas Aurimas Maršalka +370 604 73 102 aurimas.marsalka@scandagra.lt
Regiono pardavimo vadovas Rytis Kuprys +370 695 29853 rytis.kuprys@scandagra.lt
Pardavimų administravimo skyriaus vadovė Sandra Ragauskienė +370 696 68 809 sandra.ragauskiene@scandagra.lt
Technikos direktorius Tomas Kantautas +370 614 08 002 tomas.kantautas@scandagra.lt
Eksporto vadovas Audrius Adomaitis +370 612 13 520 audrius.adomaitis@scandagra.lt
 Produktų vadovas  Linas Grinevičius​  +370 678 26505  linas.grinevicius@scandagra.lt
Augalų apsaugos ekspertas Dainius Štitilis +370 699 40 269 dainius.stitilis@scandagra.lt
Sėklų produkto vadybininkas Albertas Maskaliūnas +370 615 22 948 albertas.maskaliunas@scandagra.lt
Produkto vadybininkė Justina Tamutienė +370 682 65 191 justina.tamutiene@scandagra.lt
Strateginio marketingo vadovas Ringaudas Ručys +370 686 99 233 ringaudas.rucys@scandagra.lt
Personalo koordinatorė Augustė Dulskienė +370 617 48054 auguste.dulskiene@scandagra.lt

Grūdų skyrius

Grūdų prekybos vadovas Gerardas Brazaitis +370 616 31 718 gerardas.brazaitis@scandagra.lt
Grūdų pirkimo vadybininkas Karolis Tarasevičius +370 617 35 443 karolis.tarasevicius@scandagra.lt
Sutarčių vykdymo vadovas (grūdai) Darius Čiurlionis +370 618 28 596 darius.ciurlionis@scandagra.lt

Buhalterija

Vyriausioji buhalterė Rasa Danėnaitė +370 612 26 790 rasa.danenaite@scandagra.lt
Skolų valdymo specialistė Renata Leveckienė +370 618 53 073 renata.leveckiene@scandagra.lt

Logistika

Logistikos vadybininkas (grūdai) Nerijus Kranauskas +370 616 51 901 nerijus.kranauskas@scandagra.lt
Logistikos vadybininkas (chemija, mikroelementai) Justas Nistirenko +370 687 84 850 justas.nistirenko@scandagra.lt
Logistikos vadybininkė (trąšos) Valentina Steponavičienė +370 616 82 523 valentina.steponaviciene@scandagra.lt
Logistikos vadybininkas Laurynas Skurvidas +370 686 72 093 laurynas.skurvidas@scandagra.lt

Grūdų sandėliai

Elevatoriaus vadovas (Kėdainiai) Žymantas Sirvidas +370 699 77 850 zymantas.sirvidas@scandagra.lt
Elevatoriaus vadovas (Šakiai) Artūras Jucikas +370 616 91 643 arturas.jucikas@scandagra.lt

 Grūdų laboratorijos

 Kėdainiai Aušra Gliebienė +370 614 81 297 ausra.gliebiene@scandagra.lt
 Klaipėda Karolina Miliauskaitė +370 663 74 897 karolina.miliauskaite@scandagra.lt
 Šakiai Rūta Neverauskaitė +370 699 66 418 ruta.neverauskaite@scandagra.lt
 Kelmė Aušra Gudjonienė +370 688 86 035 ausra.gudjoniene@scandagra.lt