Karjera

Kodėl verta prisijungti prie mūsų?

UAB “Scandagra” yra skandinaviško kapitalo įmonė, kuri per 10 metų Lietuvoje užaugo iki daugiau nei 100 darbuotojų, o metinė apyvarta 2016 metais viršijo 140 milijonų eurų.

Esame patikimas partneris ir darbdavys. Kuriame ilgalaikiu bendradarbiavimu paremtus santykius ir konsultuojame mūsų klientus visais jiems svarbiais klausimas, pasiūlydami sumanius sprendimus ūkiams. Prisijungę prie mūsų, turėsite galimybę prisidėti prie nuolatinio augimo ir dalintis savo idėjomis bei jas paversti realybe!

Jei esate veržlus, kryptingai siekiate rezultato ir puikiai sutariate su kolegomis ir įmonės klientais, prisijunkite prie mūsų sėkmingos komandos!

Atsiųskite mums savo CV

Jei šiuo metu nesiūlome Jums patrauklios laisvos pozicijos, tačiau domitės darbo galimybėmis mūsų įmonėje, kviečiame atsiųsti CV el. paštu personalas@scandagra.lt

Mes susisieksime su Jumis, kai turėsime Jūsų patirtį bei kompetenciją atitinkančią laisvą darbo vietą.

Mes esame Scandagra Lietuva – dalis Scandagra grupės, kurią įkūrė švedų kooperatyvas Lantmännen ir danų kooperatyvas DLG, kurie valdo 6 dukterines kompanijas Baltijos šalyse. Sėkmingai auganti įmonė Scandagra Lietuva buvo įkurta 2006, o šiandien mūsų, dirbančių pagrindiniame biure Kaune ir visoje Lietuvoje, jau daugiau nei 100. Mūsų apyvarta 2017 viršijo 140 mln Eur. Mes esame žemės ūkio produktų profesionalai ir patikimi ūkininkų partneriai. Nuolat dalinamės savo žiniomis ir patirtimi, kad mūsų klientų  veikla būtų efektyvi ir tvari.

Jei esate stiprus pardavimų žemės ūkio srityje specialistas – laukiame Jūsų CV.


Pridėti CV:

Pridėti motyvacinį laišką: