Karjera

Kodėl verta prisijungti prie mūsų?

UAB “Scandagra” yra skandinaviško kapitalo įmonė, kuri per 10 metų Lietuvoje užaugo iki daugiau nei 100 darbuotojų, o metinė apyvarta 2015 metais viršijo 100 milijonų eurų.

Esame patikimas partneris ir darbdavys. Kuriame ilgalaikiu bendradarbiavimu paremtus santykius ir konsultuojame mūsų klientus visais jiems svarbiais klausimas, pasiūlydami sumanius sprendimus ūkiams. Prisijungę prie mūsų, turėsite galimybę prisidėti prie nuolatinio augimo ir dalintis savo idėjomis bei jas paversti realybe!

Jei esate veržlus, kryptingai siekiate rezultato ir puikiai sutariate su kolegomis ir įmonės klientais, prisijunkite prie mūsų sėkmingos komandos!

Atsiųskite mums savo CV

Jei šiuo metu nesiūlome Jums patrauklios laisvos pozicijos, tačiau domitės darbo galimybėmis mūsų įmonėje, kviečiame atsiųsti CV el. paštu personalas@scandagra.lt

Mes susisieksime su Jumis, kai turėsime Jūsų patirtį bei kompetenciją atitinkančią laisvą darbo vietą.

Esame skandinavų kapitalo įmonė per 11 veiklos metų Lietuvoje užaugusi iki 100 darbuotojų, kurie kasdien teikia sumanius sprendimus Lietuvos ūkininkams. Prieš du metus „Scandagra“ pasirašė strateginės partnerystės sutartį su lenktynininku Benediktu Vanagu, kurio garsinama Vyčio dvasia puikiai atspindi ir „Scandagra“ kolektyvo požiūrį į gyvenimą bei darbą: stiprūs, veržlūs ir užtikrintai žengiantys į priekį.

Jei esate stiprus pardavimų žemės ūkio srityje specialistas – laukiame Jūsų CV.


Pridėti CV:

Pridėti motyvacinį laišką: